Lacrima napisał(a):

|
Mam zamiar przejść do Play i wziąć u nich jakiś telefon. Zależy mi na klawiaturze QWERTY. Szukam raczej czegoś w miarę taniego. Zastanawiałam się nad Huawei U8300 i Nokią C3. Który wybrać? Ewentualnie polecacie jakiś inny z tej półki cenowej?
|
Na temat tego pierwszego nic Ci nie powiem, ale Nokię C3 mam już jakieś dwa miesiące i sprawuje się całkiem nieźle. Nie ma Bóg wie jakich bajerów, aparat robi dość słabe zdjęcia, ale muszę powiedzieć, że i tak jestem z niego zadowolona. Z czystym sumieniem mogę Ci ją polecić, ale reklamacji nie przyjmuję
