Michal_1990 napisał(a):

|
Jako pierwsi zademonstrowali to gracze Skonto w meczu w Rydze.
|
zaś w drugim meczu był faulowany zaledwie raz , nie ma reguły
Melikson powinien być bardziej oszczędzany w meczach ligowych (oczywiście tych teoretycznie łatwiejszych) . Ja to widzę tak że wystawiamy Boguskiego / Gargułę/ Jirsaka w środku , a Melikson wchodzi w 55-60 minucie gdy jest więcej miejsca na boisku i nie ma tak agresywnego pressingu
zobaczymy zresztą jak będzie się sprawa miała w najbliższych 2 tygodniach . Czekają nad 4 mecze co 3 dni i nie wyobrażam sobie grać jednym składem we wszystkich spotkaniach .
Sobolewski , Melikson , Iliev powinni być oszczędzani na najważniejsze spotkania . W obronie bym nie kombinował , chyba że któryś z bocznych byłby jak Łobo czyli
http://www.youtube.com/watch?v=_9xOPoc71dw