Jako kibice chcemy białej gwiazdy na koszulkach Wisły. W najbliższym czasie się na to nie zanosi, ale jest pewna alternatywa.
http://sklep.legia.com/sklep/index.php?c=24&p=718
Moi koledzy takie mają i myślę, że te koszulki w wiślackich barwach i z białą gwiazda na piersi byłyby bardzo popularne. Klasyczny, prosty wygląd i niewysoka cena są zachęcające. Co o tym myślicie?