Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1436
Stary 23.07.2011, 10:38
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Orest nie po raz pierwszy daje ciała w ważnym meczu stosując jakąś wydumaną taktykę. Postęp jednak widać, bo choć nie przyznaje sie bezpośrednio do błedu to czyni to po cichu, dokonując zmiany w 35 minucie
Koleś zajmuje 2 miejsce w lidze nie przegrywa 14 meczy z rzędu przechodzi silnego rywala w LE a Ty piszesz że popełnia błędy!!

Więc albo jesteś Maaskantem (w co wątpię) albo piszesz swoje posty żeby tylko zdenerwować forumowiczów. Nawet kibice Śląska opowiedzieli się za nim gdy mu kontrakt wygasał a oni skoro są na miejscu to mają większe pojęcie niż TY.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując