FraMat napisał(a):

|
Orest nie po raz pierwszy daje ciała w ważnym meczu stosując jakąś wydumaną taktykę. Postęp jednak widać, bo choć nie przyznaje sie bezpośrednio do błedu to czyni to po cichu, dokonując zmiany w 35 minucie
|
Koleś zajmuje 2 miejsce w lidze nie przegrywa 14 meczy z rzędu przechodzi silnego rywala w LE a Ty piszesz że popełnia błędy!!
Więc albo jesteś Maaskantem (w co wątpię) albo piszesz swoje posty żeby tylko zdenerwować forumowiczów. Nawet kibice Śląska opowiedzieli się za nim gdy mu kontrakt wygasał a oni skoro są na miejscu to mają większe pojęcie niż TY.