Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrekj66unia
Member
Od: 08.2007
Offline
#
4000
23.07.2011, 09:57
najprawdopodobniej nici z transmisji na otwartym Polsacie.
Juz w programie wtorkowym zmienili na jakis mega hit a tutaj:
http://www.polsatsport.pl/News,5827/...772/index.html
jak byk pisza ze mecze w Polsacie Sport i Futbol
piotrekj66unia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekj66unia
Znajdź inne posty napisane przez piotrekj66unia