Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Dom
Offline
#
2589
23.07.2011, 09:46
gooro33
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=wD4py...layer_embedded
Filmik promocyjny fanow Litexu
Trochę taki słaby młyn, jak u nas mają trzecioligowcy. Słabiutko, mało osób. Jeszcze nie wiedzą chyba co to znaczy POLISH HOOLIGANS.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
stalsanok1946
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stalsanok1946
Znajdź inne posty napisane przez stalsanok1946