Romuald napisał(a):

I niech mi ktoś jeszcze napisze,że w Wiśle gra mało polaków to normalnie uduszę .Oglądałem ostatnio w orange sport info wywiad z Małeckm i ani razu nie wymienił poprawnie nazwy Łowecza 3-4 razy gadał Łowicz i to jest profesjonalizm ? brak szacunku do rywala ? przejęzyczenie to raczej nie było bo rozumiem można raz się pomylić i powiedzieć Łowicz po imprezie ale facet trzezwy wywiad daje i taka wpadka.
I dziwić się,że pózniej odpadamy z tymi z którymi nie powinniśmy jednak pocieszam się,że polaków tylko trzech w pierwszym składzie.
|
Na szczęście niewielki jest związek między prawidłowym wypowiadaniem nazwy przeciwnika a poziomem gry .
Gdyby ten związek był duży to Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, Ruch Chorzów ... w pucharach UEFA rządziłyby ....