Romuald napisał(a):

I niech mi ktoś jeszcze napisze,że w Wiśle gra mało polaków to normalnie uduszę .Oglądałem ostatnio w orange sport info wywiad z Małeckm i ani razu nie wymienił poprawnie nazwy Łowecza 3-4 razy gadał Łowicz i to jest profesjonalizm ? brak szacunku do rywala ? przejęzyczenie to raczej nie było bo rozumiem można raz się pomylić i powiedzieć Łowicz po imprezie ale facet trzezwy wywiad daje i taka wpadka.
I dziwić się,że pózniej odpadamy z tymi z którymi nie powinniśmy jednak pocieszam się,że polaków tylko trzech w pierwszym składzie.
|
Źle usłyszał i powtarza. Można powiedzieć że nie chciał być gorszy od byłego prezydenta Polski
Szpakowski nie rozpoznaje graczy naszej reprezentacji , a komentuje jej spotkania . To się nazywa 'przejęzyczenie '. Czepać się Małeckiego nie ma o co .