Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22887
Stary 22.07.2011, 23:51
Mam zamiar przejść do Play i wziąć u nich jakiś telefon. Zależy mi na klawiaturze QWERTY. Szukam raczej czegoś w miarę taniego. Zastanawiałam się nad Huawei U8300 i Nokią C3. Który wybrać? Ewentualnie polecacie jakiś inny z tej półki cenowej?
Odpowiedz cytując