Kocur napisał(a):

Ok, źle to ujałem - wiem że Nero jest de best i używam od 10 lat - ale kwestia khmmmm, klucza
|
Sam używam nero 7 sprzed kilku lat (zakupiony z DVD) i nie ma on żadnych braków względem nowych programów do nagrywania. Ale jeżeli chcesz możesz poszukać:
http://www.dobreprogramy.pl/Nagrywan...indows,32.html