Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22886
Stary 22.07.2011, 23:41
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ok, źle to ujałem - wiem że Nero jest de best i używam od 10 lat - ale kwestia khmmmm, klucza
Sam używam nero 7 sprzed kilku lat (zakupiony z DVD) i nie ma on żadnych braków względem nowych programów do nagrywania. Ale jeżeli chcesz możesz poszukać:
http://www.dobreprogramy.pl/Nagrywan...indows,32.html
Odpowiedz cytując