Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2574
Stary 22.07.2011, 23:28
Znany jest już sędzia
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...l?ticaid=1cb58


Nie wiem czemu gracze leca do Bułgarii w poniedziałek. Powinni lecieć w niedziele popołudniu to by się troche zaaklimatyzowali do tamtejszych warunków. Poza tym u nas będzie zimno wiec tym bardziej powinni być tam wczesniej
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 22.07.2011 o godz. 23:30.
Odpowiedz cytując