Znany jest już sędzia
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...l?ticaid=1cb58
Nie wiem czemu gracze leca do Bułgarii w poniedziałek. Powinni lecieć w niedziele popołudniu to by się troche zaaklimatyzowali do tamtejszych warunków. Poza tym u nas będzie zimno wiec tym bardziej powinni być tam wczesniej