Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: KRK
Offline
#
2264
22.07.2011, 23:24
PeterSett
napisał(a):
Zwróćcie proszę uwagę, że trendem porządnych ekip jest robienie koszulek dobrze dopasowanych - przylegających do ciała. Początek tego wieku to potężne za duże "koszuliska". Wg mnie obecne stroje Wisły nie dość, że są toporne w dizajnie to jeszcze wiszące. Dla mnie przylegającą koszulkę o bardziej śliskiej fakturze materiału trudniej złapać - to utrudnienie dla przeciwnika. Oto jaki dizajn ma NIKE dla Interu:
A taki ma Adidas dla Bayernu -------->
Dla mnie też dziwne jest, że Wisła nie gra w swoich barwach - przecież czerwono-biało-niebieskie - no to co stoi na przeszkodzie aby getry były niebieskie. Do tego wprowadzając wypustki w kolorach można skomponować coś naprawdę dobrego jak powyżej.
Dokładnie, takie przylegające koszulki, są wygodniejsze w trakcie gry i to znacznie niż te "wiszące".
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza"
- Jan Tomaszewski
Fiti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fiti
Znajdź inne posty napisane przez Fiti