Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Padrino
Member
Od: 08.2008
Skąd: Olkusz
Offline
#
22885
22.07.2011, 23:17
Panowie zgubiłem kartę kibica. Gdzie mam to zgłosić teraz i jak wygląda sprawa z wyrobieniem nowej ?
Padrino
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Padrino
Znajdź inne posty napisane przez Padrino