JrQ- napisał(a):

|
Maaskant może mówić co chce, a każdy rozgarnięty wie, że nie będzie żadnych zmian w składzie ;-) (maksymalnie jedna, Diaz za Paljicia, który coś ostatnio zmizerniał).
|
No i szanowny kolega zamknął temat bo nie sposób się z tym nie zgodzić, a było tak ciekawie

...
A tak na poważnie to poza Diazem w wyjściowej 11-tce zmian raczej nie będzie , ale ...za to może będą szybciej zmiany w trakcie meczu i to bez względu na wynik. W meczach ze Skonto Maaskant grał żelazną 11-tką, teraz czas pokazać że potrafi zagrać silną ławką czyli 14-tką ! Zmiany musza być szybciej i pytanie kto ? Za kogo... Hmm tak czy owak będzie ciekawie.