canarinhos napisał(a):

Ja odniosę się do wypowiedzi medialnej naszego trenera, który zapowiedział, że być może ktoś niespodziewanie wskoczy do pierwszej jedenastki.
Ja szukałbym tu dwojakiego znaczenia tej wypowiedzi. Po pierwsze moze zdazyc sie tak ze ktos wejdzie do pierwszego skladu. Tylko pytanie, kto to moze byc, bo ja na dzien dzisiejszy widze tylko jedna pozycje, ktora moze ulec zmianie. Środek pomocy i zamiast Czarka wejscie kogos z dwojki a moze trojki Jirsak/Gargula/Nunez.
|
obstawiam (a raczej mam nadzieję) że Diaz zastąpi Dragana.... ilość niepotrzebnych, niewymuszonych strat na lewej flance w ostatnim meczu zastraszająca.... :/ jeżeli treneiro zaczął rewanż ze Skonto dwoma DP to tym bardziej zacznie tak w Łoweczu..