Św. Mikołaj napisał(a):

|
Wiem że chciałeś zabłysnąć, wiem że są wakacje ale weź książkę i przeczytaj co to metafora.
|
I pisze to gość z rocznym stażem na forum
Zapewne Lemoniadowy Joe pisał już posty na forum jak Ty jeszcze na truskawki z drabiną chodziłeś a na gówno wołałeś papu...
Nie wiem gdzie mielibyśmy się doszukać w Twojej wypowiedzi metafory...jeśli już to taka typowa potoczna, choć i tak mocno naciągana. Pomimo to nadal nie wiem, jak to się ma do oddziwięku stwierdzenia
Cytat:
|
Ale jesteśmy frajerami, że przed zeszłym sezonem, nie poznaliśmy się na Roku Elsnerze...
|
Dla mnie jest to jednoznacza wypowiedź.
A wracając do tematu, nie wiem w czym ten Elsner jest lepszy od Wilka czy Sobola. Mieć go w kadrze tylko dlatego że jest niezły? Dla mnie to nie ma sensu.