Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50546
Stary 22.07.2011, 22:11
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Wiem że chciałeś zabłysnąć, wiem że są wakacje ale weź książkę i przeczytaj co to metafora.
I pisze to gość z rocznym stażem na forum

Zapewne Lemoniadowy Joe pisał już posty na forum jak Ty jeszcze na truskawki z drabiną chodziłeś a na gówno wołałeś papu...

Nie wiem gdzie mielibyśmy się doszukać w Twojej wypowiedzi metafory...jeśli już to taka typowa potoczna, choć i tak mocno naciągana. Pomimo to nadal nie wiem, jak to się ma do oddziwięku stwierdzenia
Cytat:
Ale jesteśmy frajerami, że przed zeszłym sezonem, nie poznaliśmy się na Roku Elsnerze...
Dla mnie jest to jednoznacza wypowiedź.

A wracając do tematu, nie wiem w czym ten Elsner jest lepszy od Wilka czy Sobola. Mieć go w kadrze tylko dlatego że jest niezły? Dla mnie to nie ma sensu.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując