zidanemarcin napisał(a):

|
Sory za OT, ale nie slyszalem jeszcze ze to ostatni rok tej reformy. A w nastepnych eliminacjach jak ? Znow bedziemy musieli walczyć o LM z zespołami z Anglii, Hiszpanii, Włoch czy Niemiec ?
|
Gdzieś na interii było, że to ostatni rok. Ale wątpie, by wrócono do tej starej.
Mam pytanie - czy ok. 15 sierpnia będzie można jeszcze kupić karnet, czy nie?