Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5432
Stary 22.07.2011, 21:39
zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post
Sory za OT, ale nie slyszalem jeszcze ze to ostatni rok tej reformy. A w nastepnych eliminacjach jak ? Znow bedziemy musieli walczyć o LM z zespołami z Anglii, Hiszpanii, Włoch czy Niemiec ?
Gdzieś na interii było, że to ostatni rok. Ale wątpie, by wrócono do tej starej.

Mam pytanie - czy ok. 15 sierpnia będzie można jeszcze kupić karnet, czy nie?
Odpowiedz cytując