fialo napisał(a):

bo taka szansa jak w tym roku (ostatni rok reformy Platniego) może nie powtórzyć się za mojego życia, niewiadomo co przyszłość przyniesie, nie będziemy cały czas na szczycie EOT
|
Sory za OT, ale nie slyszalem jeszcze ze to ostatni rok tej reformy. A w nastepnych eliminacjach jak ? Znow bedziemy musieli walczyć o LM z zespołami z Anglii, Hiszpanii, Włoch czy Niemiec ?