Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5431
Stary 22.07.2011, 21:07
fialo napisał(a):Wyświetl post
bo taka szansa jak w tym roku (ostatni rok reformy Platniego) może nie powtórzyć się za mojego życia, niewiadomo co przyszłość przyniesie, nie będziemy cały czas na szczycie EOT

Sory za OT, ale nie slyszalem jeszcze ze to ostatni rok tej reformy. A w nastepnych eliminacjach jak ? Znow bedziemy musieli walczyć o LM z zespołami z Anglii, Hiszpanii, Włoch czy Niemiec ?

Odpowiedz cytując