riv napisał(a):

|
A jeżeli zrzecze się reszty pieniędzy z kontraktu? Na pewno nie można, jeżeli klub zapłacił za zawodnika/trenera. A jeżeli trener jak Maaskant przyszedł za darmo? Nie jestem taki pewny. Od razu mówię, że jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić bo się średnio na tym znam.
|
Nawet jeśli się zrzecze, kontrakt to kontrakt, równie dobrze mógłby się Małecki zrzec kontraktu i odejść gdzieś za darmo... Kontrakt to kontrakt, taki sam mają trenerzy jak i piłkarze.