Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12231
Stary 22.07.2011, 20:36
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Fajny ten wywiad z Nunezem,może sobie i komuś coś udowodnić,więc to chyba dobrze że do nas trafił.Klauzula 1,2mln to napewno żart,bo nikt takich a nawet połowy za niego nie da
Też wydaje mi się to mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe. Chodziły przecież na forum info od różnych lolków czy zbymaków, że koleś ma być drugim Meliksonem. Jestem w stanie uwierzyć, że jeżeli Cupiał zobaczy Nuneza zamiatającego ligą to wyłoży odpowiednią kasę. A jeżeli nie zrobi wrażenia to wróci do Argentyny. Ktoś kiedyś z resztą pisał, że albo Nunez będzie gwiazdą ligi albo wraca z powrotem.

Odpowiedz cytując