TymonPRO napisał(a):

|
Fajny ten wywiad z Nunezem,może sobie i komuś coś udowodnić,więc to chyba dobrze że do nas trafił.Klauzula 1,2mln to napewno żart,bo nikt takich a nawet połowy za niego nie da
|
Też wydaje mi się to mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe. Chodziły przecież na forum info od różnych lolków czy zbymaków, że koleś ma być drugim Meliksonem. Jestem w stanie uwierzyć, że jeżeli Cupiał zobaczy Nuneza zamiatającego ligą to wyłoży odpowiednią kasę. A jeżeli nie zrobi wrażenia to wróci do Argentyny. Ktoś kiedyś z resztą pisał, że albo Nunez będzie gwiazdą ligi albo wraca z powrotem.