Wyświetl pojedynczy post
Emilio
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19284
Stary 22.07.2011, 20:31
Tak, to jest budowa drogi od aleji 3-go Maja, zaraz za przystankiem tramwajowym. Odcinek drogi przez torowisko jest już nawet wyasfaltowany.

Edyta: nie zauważyłem dalszych zdjęc...
Ostatnio edytowane przez Emilio : 22.07.2011 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując