Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Emilio
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
19284
22.07.2011, 20:31
Tak, to jest budowa drogi od aleji 3-go Maja, zaraz za przystankiem tramwajowym. Odcinek drogi przez torowisko jest już nawet wyasfaltowany.
Edyta: nie zauważyłem dalszych zdjęc...
Ostatnio edytowane przez Emilio : 22.07.2011 o godz. 20:35.
Emilio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Emilio
Znajdź inne posty napisane przez Emilio