Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ABUK
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
5430
22.07.2011, 20:22
hmmm... może jest pewien słaby punkt: na karnet na trybunę "G" przepuści bramka na Trybunę "E" ...i dlatego sprawdzają potwierdzenia.
ABUK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ABUK
Znajdź inne posty napisane przez ABUK