|
Szczerze to wolalbym (zaraz zostane zjedzony przez czesc obecnych tu) Elsnera zamiast Sobola niz zamiast Czarka. Z calym szacunkiem, ale nie jest to ten sam zawodnik co jeszcze sezon - dwa temu. W meczu ze Skonto Wilk czyscil duzo lepiej i mial lepsze zagrania. Natomiast stwierdzenie "wscieklych piesci weza" ze kto uwaza ze Jaliens gra dobrze oszukuje sam siebie to jakas bujda na resorach. Zgadzam sie, ze przyszedl zawodnik z ligi holenderskiej wiec kazdy chcialby zeby czyscil wszystko bez kartek i bez fauli juz za linia srodkowa boiska, ale bez przesady. Jesli go krytykujesz dla samej krytyki to chyba masz klapki na oczach i uszach :@
|