Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1426
Stary 22.07.2011, 19:59
Kto ogladal mecze Slaska w sezonie ten z cala pewnoscia potwierdzi ze to bardzo dobry i solidny bramkarz..
Co nie zmienia faktu ze w meczu z Dundee byl tak nieprzewidywalny ze serce mi chcialo wyskoczyc jak akcja sie toczyla na polu karnym Slaska.Musi popracowac nad emocjami i bedzie dobrze..
Odpowiedz cytując