Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4131
Stary 22.07.2011, 19:58
to jest rozwiązanie umowy za porozumieniem stron
są różne zapiski pod kontraktem, obie strony robią to indywidualnie.jeżeli któraś ze stron ich nie dopełnia druga może zerwać kontrakt.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 22.07.2011 o godz. 20:02.
Odpowiedz cytując