|
Fajny ten wywiad z Nunezem,może sobie i komuś coś udowodnić,więc to chyba dobrze że do nas trafił.Klauzula 1,2mln to napewno żart,bo nikt takich a nawet połowy za niego nie da
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 22.07.2011 o godz. 19:54.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|