|
Nunez przeciwko Skonto niewiele pokazał bo nie miał na to czasu. Trudno żeby trener dawał się ogrywać w takim meczu nowym piłkarzom. Podbeskidziu niewiele czasu było potrzeba żeby nas wywalić z pucharu. Maaskant jednak uczy się na błędach.
Nie wiem co złego w grze 2 defensywnymi pomocnikami? Zwłaszcza na wyjeździe w Bułgarii. Uważam że to dobra taktyka. Ponadto każdy następny rywal będzie silniejszy, kto wie czy to po prostu nie będzie nasze "stałe" pucharowe ustawienie. Jirsak i Garguła tylko na zmiany na pod męczonego rywala.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|