Proud napisał(a):

|
A ja czuję, że zamiast jednego z 2 def pomocników będzie grał Nunez. Na mnie zrobił spore wrażanie pomimo tak krótkiego czasu gry. Niestety, jak dla mnie Wilk i Sobol przeszkadzali sobie wzajemnie w czasie tego dwumeczu.
|
niby czym zrobił spore wrażenie...kilka niecelnych podaj mimo, że Łotysze byli podmęczeni i nie było juz takiego ataku na zawodnika jak wcześniej
Uważam, że Nunez przeciw Skonto nie pokazał nic..