Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2559
Stary 22.07.2011, 18:10
Proud napisał(a):Wyświetl post
A ja czuję, że zamiast jednego z 2 def pomocników będzie grał Nunez. Na mnie zrobił spore wrażanie pomimo tak krótkiego czasu gry. Niestety, jak dla mnie Wilk i Sobol przeszkadzali sobie wzajemnie w czasie tego dwumeczu.
niby czym zrobił spore wrażenie...kilka niecelnych podaj mimo, że Łotysze byli podmęczeni i nie było juz takiego ataku na zawodnika jak wcześniej
Uważam, że Nunez przeciw Skonto nie pokazał nic..
Odpowiedz cytując