Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2555
Stary 22.07.2011, 17:45
a to mnie Maaskant zaskoczyl tymi niespodziankami, bo ja bylem przekonany, ze wyjdziemy takim samym skladem jak ze Skonto.jesli mozna sobie podywagowac to ja mysle, ze za Pajlica Jovanovic, moze Kirm wskoczy za Malego i Nunez za Wilka, bo Sobol wiadomo nie do ruszenia, ze wzgledu na powazanie jakim go Maaskant obdarza a moze to tylko zaslona dymna who knows
Odpowiedz cytując