Jazon napisał(a):

Może nasz forumowy spec od projektów koszulek wonski_eNHa naniesie tutaj białą gwiazdę z jakimś fajnym sponsorem (i oczywiście zmieni kolor koszulki na czerwony)?
http://www.underarmour.com/shop/us/e...ey/1100305-410

Myślę że fajnie by to wyglądało; i tak tak, wiem, że mamy jeszcze dłuższy czas umowę z adidasem, więc traktuję to tylko jako ciekawostkę.
|
http://www.soccerbible.com/news/foot...-16-07-09.aspx
tak wyglądały koszulki H96