Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2259
Stary 22.07.2011, 17:24
Jazon napisał(a):Wyświetl post
Może nasz forumowy spec od projektów koszulek wonski_eNHa naniesie tutaj białą gwiazdę z jakimś fajnym sponsorem (i oczywiście zmieni kolor koszulki na czerwony)?

http://www.underarmour.com/shop/us/e...ey/1100305-410



Myślę że fajnie by to wyglądało; i tak tak, wiem, że mamy jeszcze dłuższy czas umowę z adidasem, więc traktuję to tylko jako ciekawostkę.
http://www.soccerbible.com/news/foot...-16-07-09.aspx

tak wyglądały koszulki H96
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując