tomas_n napisał(a):

|
Otóż znam i nie są to przemyślenia z dupy,mieszkam w Bułgarii. Jak nasza gra będzie wyglądać tak jak ze Skonto to nie będzie ciekawie (...)
|
Co ma mecz ze Skonto do meczu z Litexem? Litex planuje totalną obronę Częstochowy w obydwóch spotkaniach? Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że jeśli Skonto zagrałoby otwartą piłkę z Wisłą to skończyło by jak Bangor w meczu z HJK Helsinki (0:10, większość bramek stracona po kontratakach). Mecz meczowi nie równy i takie rozkminy nie mają żadnego sensu.
tomas_n napisał(a):

(...) Chociaż mam cichą nadzieję ,że będzie trochę więcej miejsca na boisku i Wiśle będzie łatwiej rozgrywać piłkę. I tyle w temacie
|
I tyle w temacie... bez pierwszej części posta
