Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4122
Stary 22.07.2011, 16:09
Czy Wy się czasami czytacie?

wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
.... Zdobycie Mistrzostwa Polski i pucharu (do czego już Maskantowi talentu brakło), przy obecnych nakładach na Wisłę i składzie, który posiada, to obowiązek a nie "sukces"
Dariook napisał(a):Wyświetl post
... No ale coz, dla niektorych wystarczy byc krolem wlasnej obory.....
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
Ja na miejscu Basałaja zawiązałbym dżentelmenską umowę że w momencie gdy Stan dostanie lepsza ofertę pracy i bedzie chciał odejsc wskazałby swojego następce. ....
Rozumiem ze sugerujecie iż Wisła to jakieś bydło w oborze (klub w ekstraklasie), miejsce pracy klasy B i przystanek w drodze dalej lub dla ludzi bez talentu.

Nie mogę się z tym zgodzić, nawet nie mogę tego słuchać.
Odpowiedz cytując