Czy Wy się czasami czytacie?
wściekłe pięści węża napisał(a):

|
.... Zdobycie Mistrzostwa Polski i pucharu (do czego już Maskantowi talentu brakło), przy obecnych nakładach na Wisłę i składzie, który posiada, to obowiązek a nie "sukces"
|
Dariook napisał(a):

|
... No ale coz, dla niektorych wystarczy byc krolem wlasnej obory.....
|
fcb4 napisał(a):

|
Ja na miejscu Basałaja zawiązałbym dżentelmenską umowę że w momencie gdy Stan dostanie lepsza ofertę pracy i bedzie chciał odejsc wskazałby swojego następce. ....
|
Rozumiem ze sugerujecie iż Wisła to jakieś bydło w oborze (klub w ekstraklasie), miejsce pracy klasy B i przystanek w drodze dalej lub dla ludzi bez talentu.
Nie mogę się z tym zgodzić, nawet nie mogę tego słuchać.