Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2547
Stary 22.07.2011, 15:02
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ale powiedzmy sobie szczerze - odpadnięcie kogokolwiek będzie sporą sensacją więc można przyjąć że najpewniej przeciwnikiem Wisły/Litexu - będzie któraś z tych 5 drużyn.
Rzeczywiscie patrzac na rywali tych druzyn w 3ciej rundzie bedzie spora niespodzianka jesli ktoras z nich nie awansuje dalej chociaz nie przekreslam szans Helsinek w starciu z Dinamem zawsze zdarzaja sie jakies niespodzianki i licze na to ze i w tym przypadku bedzie podobnie a co do tej rozstawionej piatki mysle ze kazdy rywal jest w naszym zasiegu choc musze powiedziec nieco przewrotnie ze najbardziej cieszylbym sie gdyby Wisla wylosowala (gdy oczywiscie przejdziemy Litex a chyba wszyscy w to wierzymy) Glasgow Rangers rywal teoretycznie najbardziej wymagajacy byc moze majacy najwyzszy wspolczynnik ale chyba najbardziej atrakcyjny pod wzgledem finansowym i zdecydowanie kibicowskim no i nikt pozniej nie powie ze do LM weszlismy bocznymi drzwiami
Odpowiedz cytując