Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6819
Stary 22.07.2011, 14:49
Bąbel napisał(a):Wyświetl post
Może jeszcze ktoś doda te animacje z wyżej

http://www.sadistic.pl/spider-man-w-...ie-vt84040.htm
Niezły koleś. Trzyma poziom jak na polską produkcję


A tu najnowsze reklamy Pepsi (anty CC)
http://www.youtube.com/watch?v=J8jmSdO20_s
http://www.youtube.com/watch?v=if_V648W00k
Odpowiedz cytując