Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
zloty1906
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
2543
22.07.2011, 14:48
Wyjazdowy mecz krakowskiej Wisły w III rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Liteksem Łowecz pokaże Polsat.
zloty1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zloty1906
Znajdź inne posty napisane przez zloty1906