Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
tomas_n
Member
Od: 10.2008
Offline
#
2542
22.07.2011, 14:46
Z taką grą jak obecnie to bardzo dużym sukcesem będzie przejście Litex-u ...
tomas_n
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomas_n
Znajdź inne posty napisane przez tomas_n