Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2539
Stary 22.07.2011, 14:35
Osobiście uważam, że w przypadku ewentualnego awansu do IV rundy mamy szanse na rozstawienie, i to nie takie małe jakby można było uważać.
Muszą odpaść 4 drużyny z wyższym współczynnikiem - szansa jest w 3 meczach i to duża, mianowicie - Apoel- Slovan, Partizan - Genk i Pilzno- Rosenborg.
Do szczęścia brakowałoby 1 meczu w którym drużyna z wyższym współczynnikiem by odpadła, najwięcej szans dawałbym na to Mariborowi w spotkaniu z Maccabi albo HJK z Dinamem Zagrzeb. Z innymi meczami ciężko (może, może ewentualnie jeszcze Ekranas z BATE, ale to raczej s-f).
Ostatnio edytowane przez Krav : 22.07.2011 o godz. 14:40.
Odpowiedz cytując