Wyświetl pojedynczy post
dobra_bestia
Member
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1418
Stary 22.07.2011, 14:26
o takim przepisie nie wiedziałem, ciekawe czy Lewskiego spytali o opcję grania pierwszego na wyjeździe czy od razu nam kazali. Może się obawiali szturmu kibiców z Kraka i Wrocławia, że im stolice przestawią Trza im te 2 drużyny wywalić za kare z pucharów.
Odpowiedz cytując