Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4114
Stary 22.07.2011, 14:17
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Aha, czyli skoro Maskant jest lepszy niż skompromitowani Skorża, Probierz itd, to znaczy, że należy go całować po jajach.
Bez przesady. Nigdy człowieka nie uważałem za cudotwórcę, ale jestem zdania, że tylko zagraniczny trener pozwoli podnieść grę Wisły na lepszy poziom. Póki co dobrze wykonuje swoją robotę, są czasami wpadki, ale chodzi mi o to, że w przypadku zwolnienia Holendra, trzeba dalej szukać szkoleniowca za granicą.

PS. "Moją pewność co do Maskanta podkopał mecz ze Śląskiem i ZUPEŁNIE przemilczany mecz na zakończenie sezonu z KSP" - moją niestety również, ale poczekajmy na następne mecze. Bo skład ma lepszy niż Skorża czy Kasperczak i oczekiwania na wynik są większe, a za wynik rozlicza się trenera.
Ostatnio edytowane przez Michal_1990 : 22.07.2011 o godz. 14:20.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując