jendrus napisał(a):

http://sport.wp.pl/kat,1752,title,LM...l?ticaid=1cb4e
Ekranas Poniewież (Litwa) - BATE Borysów (Białoruś)
Glasgow Rangers (Szkocja) - Malmoe FF (Szwecja)
Maccabi Hajfa (Izrael) - NK Maribor (Słowenia)
FC Kopenhaga (Dania) - Shamrock Rovers (Irlandia)
HJK Helsinki (Finlandia) - Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)
Z Kopenhaga Rangers i BATE w tej formie wisła nie ma szans
|
Skad ta informacja?
To na kogo możemy trafić zależy od tego kto odpadnie w następnej rundzie. Ktoś sie wyraźnie pospieszył ze spisem drużyn. Szczególnie głupi jest sposób podania drużyn z ich przeciwnikami w 3. rundzie. Spis powinien wyglądać tak:
Najmocniejsze drużyny na które może trafić Wisła:
Glasgow Rangers Sco 56.028
FC København Den 51.110
BATE Borisov Bls 23.216
Maccabi Haifa Isr 21.400
Dinamo Zagreb Cro 20.224
Poza tym ciekawe ceny biletów na mecz w Łoweczu (5€ za bilet na trybunę VIP)
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Nie wiem dlaczego ale zawsze jak słyszę nazwę drużyny z Łowecza od razu przychodzą mi na myśl dżemy
