Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1414
Stary 22.07.2011, 14:14
dobra_bestia napisał(a):Wyświetl post

dalej nie czaje czemu Śląsk gra pierwszy mecz u siebie
Chyba dla tego że Levski gra tego samego dnia w Sofii więc mecz Lokomotivu przenieśli do Wrocławia
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując