|
Śląsk gra pierwszy mecz u siebie dlatego że u siebie pierwszy mecz gra Levski
E: chociaz nie zdziwiłbym sie jakby Polszmat maczał palce w tym wsystkim. Do tego taka godzina dziwna.
Przepis jest przepis, ja rozumiem ale dlaczego np. Levski nie moze grac najpierw wyjazdu w Trnavie ? Logiczne by było jakby Trnawa miał dwóch pucharowiczów, ale nie ma.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|