stanch99 napisał(a):

|
Mogłbym prosić o link do całego rewanżu ze Skonto? Jezeli był juz podawany to przepraszam, ale naprawde nie mam czasu szukac, bo przyjechalem na 1 dzien z pracy z Niemiec. Bede niezmiernie wdzieczny za pomoc.
|
na ipli jest.
Sciagamy iple, sport-liga mistrzow- i bodajze tam
jesli tam nei ma wpisujemy Wisła badz skonto w miejscu do wyszukiwania.