palikot napisał(a):

|
Te zdjęcia są stare. To jest stary stadion Litexu teraz mają przebudowany. To tak jakby pokazywali nasze stare C sprzed 5 lat... i mówili, że kurnik. Po przebudowie wygląda mniej więcej jak ten Skonto.
|
A to nie wiedziałem, oceniałem to co było na zdjęciach.