Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4111
Stary 22.07.2011, 13:39
Zgadzam się z WPW - spokojnie poczekać do przerwy zimowej, ocenić tak grę,jak i wyniki w lidze i pucharach i wtedy rozmawiać o przedłużeniu kontraktu. Nie na ostatnią chwilę, ale i bez desperacji.
Odpowiedz cytując