Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
Od: 11.2010
Offline
#
4111
22.07.2011, 13:39
Zgadzam się z WPW - spokojnie poczekać do przerwy zimowej, ocenić tak grę,jak i wyniki w lidze i pucharach i wtedy rozmawiać o przedłużeniu kontraktu. Nie na ostatnią chwilę, ale i bez desperacji.
przem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przem
Znajdź inne posty napisane przez przem