|
Tak na chopski rozum to pora na Czesuafa bo nie wierzę żeby Jaga była w stanie ściągnąć kogoś z zagranicy.
Ale kto by to nie był to na dziś widzę ich jako drużynę środka (max 5-6 miejsce) w przyszłym sezonie.
Probierz może odpocząć trochę dłużej, no chyba że sympatia Amiki i Legii jeszcze nie całkiem wygasła. To wtedy drżyjcie Bakero i Skorża (jeszcze kwestia jakie wysokie odprawy mają zapisane w przypadku wywalenia).
Ostatnio edytowane przez arti : 22.07.2011 o godz. 13:32.
|