Bardzo szczęśliwy awans - zasłużony ale z tego jak się rewanż układał to szczęśliwy jak cholera

Tak na prawdę po tym karnym to Śląsk nic nie grał, prowadził grę ale nic z tego nie wynikało, no i 'strzał życia'.
Ale fajnie że przeszli , kolejna runda jak dla mnie powinna być łatwiejsza, co nie znaczy że łatwa .Ale trzeba uczciwie przyznać - przeciwnik baardzo przeciętny