Teqcontroller napisał(a):

|
A co ty myślisz że drużynę się buduje w rok ? Wpajanie mentalności innej niż Polska trochę trwa. Potrzeba kilka okienek żeby zbudowac mocną ekipę , dwa to za mało. Na razie są naprawiane błędy z przeszłości to musi potrwać , a niektórzy chcą po nie całym roku kokosów , ogarnijcie się.
|
Zgadzam się. Jeżeli weźmiemy jeszcze pod uwagę, że takie tuzy polskiej myśli szkoleniowej jak Skorża, Probierz, Michniewicz, Ulatowski, Majewski, Wdowczyk zaliczyli spektakularne wtopy, to ciężko będzie znaleźć polskiego trenera z odpowiednim warsztatem szkoleniowym. Jestem pewien, że Wisła jeszcze nie gra takiej piłki jakiej chce Maaskant, może to zająć jeszcze trochę czasu.
Jeszcze tylko Lenczyk trzyma poziom, Kafarski z Lechii ma zadatki na dobrego trenera, ew. Piotr Nowak.