Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4109
Stary 22.07.2011, 13:13
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
A co ty myślisz że drużynę się buduje w rok ? Wpajanie mentalności innej niż Polska trochę trwa. Potrzeba kilka okienek żeby zbudowac mocną ekipę , dwa to za mało. Na razie są naprawiane błędy z przeszłości to musi potrwać , a niektórzy chcą po nie całym roku kokosów , ogarnijcie się.
Zgadzam się. Jeżeli weźmiemy jeszcze pod uwagę, że takie tuzy polskiej myśli szkoleniowej jak Skorża, Probierz, Michniewicz, Ulatowski, Majewski, Wdowczyk zaliczyli spektakularne wtopy, to ciężko będzie znaleźć polskiego trenera z odpowiednim warsztatem szkoleniowym. Jestem pewien, że Wisła jeszcze nie gra takiej piłki jakiej chce Maaskant, może to zająć jeszcze trochę czasu.
Jeszcze tylko Lenczyk trzyma poziom, Kafarski z Lechii ma zadatki na dobrego trenera, ew. Piotr Nowak.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując