Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50538
Stary 22.07.2011, 13:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
który to u Nas grałby za ....
...Np. Cezarego Wilka.

Miałem przyjemność oglądać na stadionie sparing Wisły z KSZO Ostrowiec, w którym testowany był Rok Elsner i muszę przyznać, że już wówczas prezentował się nieźle. Problem w tym, że grał wtedy na pozycji stopera i nie był brany pod uwagę w kontekście występów w linii pomocy. Ponadto, grając jako obrońca nie mógł pokazać wszystkich swoich atutów.

Warto też zauważyć, że dysponuje lepszymi od Czarka Wilka warunkami fizycznymi i jest bardziej doświadczony. No, ale teraz to już musztarda po obiedzie.
Ostatnio edytowane przez Galonek : 22.07.2011 o godz. 13:12.
Odpowiedz cytując