szprotson napisał(a):

który to u Nas grałby za ....
|
...Np. Cezarego Wilka.
Miałem przyjemność oglądać na stadionie sparing Wisły z KSZO Ostrowiec, w którym testowany był Rok Elsner i muszę przyznać, że już wówczas prezentował się nieźle. Problem w tym, że grał wtedy na pozycji stopera i nie był brany pod uwagę w kontekście występów w linii pomocy. Ponadto, grając jako obrońca nie mógł pokazać wszystkich swoich atutów.
Warto też zauważyć, że dysponuje lepszymi od Czarka Wilka warunkami fizycznymi i jest bardziej doświadczony. No, ale teraz to już musztarda po obiedzie.