Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50535
Stary 22.07.2011, 12:53
Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
Od kilkunastu meczów modli się pewnie by mu Jaliens odpalił, a ten jak na razie nie bardzo chyba może.
Problem z Jeliensem mają teraz głównie kibice, którzy krytykują go bez względu na to jak gra. Rozumiem, że wiele osób spodziewało się bewnie Bruce'a Lee obrony, którym okazał się nie być. Nie oznacza to jednak, iż jest najsłabszym z najsłabszych. Chavez, który ma tu spory fanclub jest pewnie lepszy w grze 1 na 1, ale w meczach ze Skonto (a szczególnie pierwszym) czynił większe spustoszenie w naszej defensywie swoimi podaniami, niż Jeliens nieudanymi interwencjami.
Odpowiedz cytując